Як вже повідомлялося, вчора, 23 листопада, у Ніжині представники відомого у світі бренду «Kärcher» провели презентацію універсальної комунальної машини MIC 35 для представників міської влади та керівництва комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».

Дана техніка у комбінації з різноманітним навісним обладнанням здатна виконувати найрізноманітніші завдання: підмітати великі площі, дороги, тротуари, доглядати за зеленими насадженнями, прибирати опале листя або сніг тощо. Зрозуміло,  що у ніжинських комунальників «загорілося око» на таку машину. Своїми враженнями вони поділилися з керівництвом міста і депутатами міської ради.

На сесії Ніжинської міської ради, яка відбулася вчора, Ніжинський міський голова Олександр Кодола повідомив: для обробки щойно відбудованих центральних вулиць у Ніжині цієї зими  використовуватиметься не піщано-соляна суміш, як завжди, а бішофіт – мінерал природного походження. Потрібне й відповідне обслуговування цих вулиць. І в першу чергу, нова сучасна техніка.

Очільник міста надав доручення першому заступнику міського голови Федору Вовченку провести на цьому тижні профільну нараду, де відпрацювати різні варіанти щодо можливого придбання сучасної техніки – чи то у лізінг, чи то за рахунок місцевого бюджету.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»