Від дружини Президента Олени Зеленської для дитячих будинків сімейного типу Ніжинщини надійшла гуманітарна допомога: ноутбуки, планшети, праска, електричний чайник.

Три дитячі будинки сімейного типу з Вертіївської та Височанської громад отримали комп’ютерну техніку.

У своїх зверненнях до сімей перша леді пише:«Дорогі батьки й діти! Дорогі родини!

Ви завжди були надзвичайними, бо мали загострене відчуття справедливості. Бо ваші сім’ї створені з бажанням піклуватися, оберігати, захищати. Зі справжньої любові, яка за своїх – горою. Упевнена, війна лише посилила ці відчуття. Адже лише так – тримаючись за рідних – можна в ній вистояти. Ви тримаєтеся одне за одного. Україна тримається, бо в неї є такі люди – сильні, добрі, справжні.

З повагою, любов’ю та вдячністю за вашу єдність, Олена Зеленська».

Крім того, завдяки представникам МБО «Партнерство кожній дитині», які вкотре допомагають громадам Ніжинського району, 2 прийомні сім’ї отримали планшети та 1 сім’я з Комарівської громади – дитячу коляску для трійні.

21-23 червня заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Людмила Желада разом з начальником служби у справах дітей Людмилою Марченко передали вище зазначену техніку родинам з Вертіївської, Лосинівської та Талалаївської громад Ніжинського району.

Як підкреслила заступниця голови Ніжинської районної держаної адміністрації Людмила Желада: «Сім’ям, які не виїхали і пережили російську навалу, довелося особливо тяжко. Ми розуміємо, що вберегти навіть одну дитину у воєнні часи – уже подвиг. А що казати про родини, де 7 дітей. Ми дуже раді і вдячні першій леді Олені Зеленській та представникам МБО «Партнерство кожній дитини»».

Ніжинська районна військова адміністрація