Першого серпня народний депутат України Олександр Кодола провів у дорогу до Латвії на відпочинок групу дітей  учасників антитерористичної операції з Ніжина, Ніжинського та Носівського районів. З 2 по 8 серпня 14 дітей, чиї батьки брали участь у бойових діях на сході країни, в тому числі і тих, хто віддав життя за України, перебуватимуть у латвійському місті Смілтене.

Відео «Сівер-Центр»

Поїздка була організована та профінансована народним депутатом  України Олександром Кодолою та Почесним консулом Латвійської Республіки Оленою Вишняковою.

За тиждень перебування в Латвії діти зможуть познайомитися із життям у цій європейській країні, побувати на екскурсії в столиці країни Ризі, на балтійському узбережжі, а також пройти курс реабілітації з професійними психологами. «Я дуже вдячний нашим латвійським друзям, які допомогли організувати нашим дітям цю подорож та відпочинок. Минулого року ми зуміли організувати три таких поїздки для дітей Чернігівщини. Справжні друзі пізнаються у часи випробовувань. Таким справжнім другом для нас стала Латвійська Республіка, яка однією з перших простягнула Україні руку допомоги після російської агресії.  Я впевнений, що ця поїздка буде корисною для наших дітей, адже їх чекає не тільки корисна та насичена програма перебування, але й рідкісна можливість побувати в європейській країні», — наголосив Олександр Кодола.