З вівторка, 22 вересня, в Ніжині діти зможуть ходити в школу, на вулиці виїдуть маршрутки, а електрички почнуть забирати пасажирів на Київ з залізничного вокзалу.

Сьогодні вранці відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка вводить карантинні заходи відповідно до зонування по кольорам.

Згідно з доприйнятими на минулому тижні змінами, тепер можна вводити не всі, передбачені “червоною” зоною обмеження, а лише окремі з них. Тож за пропозицією регіональної чернігівської комісії було прийнято рішення зняти заборону на рух громадського транспорту і роботу навчальних закладів.

Як повідомляє Суспільне, фактично, громадський транспорт і школи працюватимуть за правилами «помаранчевої» зони. Тобто, буде дозволена робота автостанцій і залізничних вокзалів, от тільки в громадському транспорті кількість пасажирів обмежується 50% від числа сидячих місць.

Загалом же Ніжин і Носівський район продовжують залишатися в “червоній” карантинній зоні і вся решта обмежень продовжать діяти.

Ризик, що повернення транспорту на вулиці і учнів та студентів за парти не виявиться короткочасним досить високий і напряму залежатиме від рівня захворюваності. Тому мешканцям міста потрібно дотримуватися всіх рекомендованих карантинних заходів, адже саме від нас залежить наше майбутнє.

Уточнено: Тим часом ми додзвонились до чергового по вокзалу станції Ніжин. Нам відповіли, що в Ніжині посадки на електричку не буде і ніякої інформації про зміни їм не повідомляли. Тож по Ніжину громадським транспортом їздим, а з міста — так само через Григоро-Іванівку.

Перелік обмежень, що залишаються діяти в Ніжині та Носовському районі