З нагоди міжнародного Дня захисту дітей для малюків, які проживають по вулиці 3-й мікрорайон, дорослі влаштували свято. Організаторами виступила служба у справах дітей виконкому Ніжинської міської ради, за підтримки міського голови Анатолія Лінника та депутатів міськради від мікрорайону Ігоря та Олександра Шалаїв. Веселе дійство для дітей з аніматорами, веселими конкурсами, іграми, солодкими подарунками відбулося на місцевому дитячому майданчику «Сонечко», спорудженому за сприяння народного депутата України Олександра Кодоли. На цьому дитячому майданчику таке свято проводять уже 5 рік поспіль.

Запрошена на свято художниця Євгенія Липовецька допомогла діткам намалювати картину, яку передали помічнику-консультанту Олександра Кодоли Тамарі Стратілат. Картина від діток, де вони символічно зобразили рибку, прикрашатиме приміщення басейну у НВК №16 «Престиж».

До слова, басейн уже повністю реконструйовано. За словами Тамари Стратілат, урочисте відкриття планують найближчим часом.

Басейн у НВК №16 не працював більше 10 років. Зараз його реконструйовано за підтримки народного депутата Олександра Кодоли. Це найбільш масштабний за обсягами капіталовкладень соціальний проект в Ніжині, реалізація якого стала можливою завдяки залученню народним депутатом коштів з фонду соціально-економічного розвитку.

Після свята на «Сонечку», Тамара Стратілат відвідала дитячу міську лікарню: пригостила апельсинами та привітала від імені Олександра Кодоли діток, які наразі перебувають там на стаціонарному лікуванні.

Фото: Ольга Рогачова