Ніжинця Сергія Хондогого та його велику родину спіткало горе — 18 липня згорів його будинок. Пожежа швидко охопила оселю та господарську будівлю по вулиці Мирній, на місці лишились фактично лише стіни. Причина займання, констатували пожежники, сталась через необережне поводження з вогнем: на момент загоряння в будинку були троє малолітніх дітей, котрих батько залишив самих вдома.

Вцілому ж сім'я складається із 6 чоловік, батька та п'ятьох дітей шкільного віку. В силу обставин допомогти родині вирішив Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також міська влада. Перші допомагають в зборі матеріальної допомоги. Другі, на чолі з депутатами та міським головою, вирішили допомогти батьку, відправивши його дітей на відпочинок до табору ім. Я. Батюка, що у Вертіївці.

Читайте також: Ніжинська багатодітна родина потребує Вашої допомоги

Таке рішення біло прийняте на засіданні виконавчого комітету Управління освіти Ніжинської міської ради 20 липня. Згідно з ним 13-річний Богдан, 11-річний Роман та 8-річний Руслан з 21 липня по 10 серпня відпочиватимуть у таборі безкоштовно, за кошти міського бюджет.

Нагадаємо, допомогти цій родині треба і матеріально. Зробити це можна відправивши кошти за таким раунками:

  1. Банк отримувача: КРД АТ «Райффайзен Банк Аваль»
  2. Код банку (МФО): 322904
  3. Отримувач: КРД ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»   ХОНДОГИЙ СЕРГІЙ  ВАСИЛЬОВИЧ
  4. Код банку (ЄДРПОУ): 23494105
  5. Розрахунковий рахунок Банку26258003834
  6. Призначення платежу (бухгалтерський зміст проведення): Поповнення карткового рахунку ХОНДОГИЙ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ № 1264235200

По темі: Подробиці пожежі в Ніжині

Фото Сайт Ніжинської Міської Ради.

Фото Сайт Ніжинської Міської Ради.

Фото Сайт Ніжинської Міської Ради.

Фото Сайт Ніжинської Міської Ради.