Вчора, 9 грудня, у столиці на стадіоні ім. Лобановського відбувся заключний у цьому році, 18-тий, тур Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Української Прем’єр-ліги сезону 2018/2019 років.

«Десна» зіграла внічию з Донецьким «Олімпіком». Чернігівці поступалися по ходу гри, адже першими рахунок у матчі відкрили господарі.

Проте рахунок 1:0 на табло був всього 3 хвилини. На 63-ій хвилині гол за деснянців забив капітан Денис Фаворов.

Наприкінці зустрічі деснянці володіли ініціативою та могли вирвати перемогу, але удар Єгора Картушова заблокували захисники. Два кутові на останніх хвилинах гри також не принесли «Десні» успіху. У підсумку матч завершився нічиєю 1:1.

Для «сіверян» цей матч був важливим, адже не на жарт розгорілася боротьба за шосту сходинку турнірної таблиці. Нічия здобута у Києві в матчі з «Олімпіком» дозволила підопічним Олександра Рябоконя набрати 24 очки та наздогнати у турнірній таблиці "Маріуполь". Проте за додатковими показниками саме чернігівці вийшли на шосту сходинку

Тож, на зимову перерву дебютант Прем`єр Ліги «Десна» йде в ТОП-6 кращих команд України.

Джерело: Високий вал