Ніжинська міська рада уже протягом двох років намагається розпорядитися будівлею колишньої лазні, через яку свого часу мер міста Михайло Приходько «загримів» за грати. 20092016_bany

Екс-мер міста за хабар дав право викупити лазню, та після того, як його було засуджено — майно знов потрапило в руки комунальної власності. Та час не милує будівлю, вона не тільки руйнується, але і стала прихистком для тих, хто шукає пригод.

Тому вчора, 26 грудня, на сесії міської ради знов підняли питання про продаж даної будівлі. Нагадаємо, минулої сесії це питання також підіймалося, але в силу того, що будівлю  намагались продати поділеною на дві рівні частини без землі (аби здешевити) — пропозицію відхилили.

Цієї сесії була висунена пропозиція продажу даної будівлі уже з прилеглою землею. Але депутати висунули пропозицію створити комунальний заклад. Однак це передбачає вкладення великої суми коштів, а відтак — додаткове навантаження на місцевий бюджет. Тому знову питання не було вирішене і відправлене на доопрацювання.