Про те, що Ніжинська громада подарує ще одну автівку землякам, які воюють на передовій, 2 серпня, на розширеній міжвідомчій нараді, повідомив міський голова Олександр Кодола. Очільник Ніжина запропонував приурочити даний подарунок до Дня Незалежності України, який ми відзначатиме 24 серпня.

Слід зауважити, що це вже 13 автівка, яку Ніжинська громада передасть українським захисникам.

Рішенням виконкому Ніжинської міської ради кошти у розмірі 555 тис. грн вже виділено з міського бюджету.

Сьогодні, 5 серпня, відбулася 23 позачергова сесія Ніжинської міської ради, на якій розглядалося одне питання – про передачу майна військовим.

«За останні місяці громада Ніжина, депутатський корпус надавали чималу підтримку нашим військовим. Багато допомоги надходило від закордонних партнерів, благодійних фондів. Якщо на початку повномасштабного вторгнення це була гуманітарка, продукти харчування, то зараз захисникам потрібні дороговартісні речі: автівки, технічні прилади, зокрема, квадрокоптери, тепловізори, радіостанції.

Наразі маємо велике замовлення одного з ніжинських батальйонів, який дислокується у Сумській області, про низку необхідних речей: позашляховик з відкритим кузовом (на виконкомі зазначалося, що це буде пікап Nissan Navara), бензинові генератори, тепловізори, квадрокоптер, біноклі, планшети, цифрові радіостанції, військові гарнітури», – зауважив міський голова О. Кодола.

Очільник міста надавав доручення фінансовому управлінню спільно з обласним казначейством, спільно з центральними органами влади опрацювати дане питання.

«Хочу зазначити, що забезпечення військових не є прямим обов’язком місцевої влади. Це обов’язок держави. Задача місцевої влади – забезпечувати життєдіяльність міста. Але сьогодні кожен з нас, українців, робить все можливе, щоб прискорити нашу Перемогу. Тому ми прийняли не властиве для нас рішення – підтримати ЗСУ за рахунок міського бюджету, тобто за рахунок кожного ніжинця і кожного платника податків. Щиро дякую всім, хто допомагає нашим захисникам боротися з країною-терористом Росією», – наголосив Олександр Михайлович.

Вищезазначене майно було придбано відповідною комісією міської ради і вже наступного тижня буде передано на Сумщину.

Автор: журналіст Валентина Савчук