Тиждень тому з Ніжина до Перебудови почав ходити автобус. Більш ніж півроку доїхати з райцентру до села було нічим. Проблему допоміг вирішити депутат.

Село Перебудова розташоване за 15 кілометрів від Ніжина. У справах, на роботу чи навчання звідси до Ніжина їздить чимало людей. Проте у листопаді 2018-го з цього маршруту пішов перевізник. Нарікав на нерентабельність та розбиту дорогу. Селяни зверталися в усі інстанції, адже без автобусного сполучення вкрай важко. Доводилося добиратися на таксі за двісті гривень, кооперуватися з односельцями, які мають власні авто, а деколи й пішки ходити. Наприкінці червня на маршруті Ніжин — Перебудова все-таки визначили нового перевізника. Селяни радіють громадському транспорту, але й переживають, аби перевізник не передумав, бо минулого разу автобус не поїздив і року. З ніжинської автостанції автобус до Перебудови відправляється вранці о 06:00 та ввечері о 18:00. З касового пункту біля базару о 12:20. Про це пише Михайло Ломоносов у своїй замітці для газети «Деснянка» №31 (766) від 1 серпня 2019.

Сполучення між райцентром та селом було відсутнє більш ніж півроку. На одній із зустрічей зі своїм представником у Верховній Раді Олександром Кодолою місцеві жителі поділилися наболілою проблемою і депутат допоміг її вирішити. 

Нардеп взяв це питання під свій контроль. Неодноразово звертався до відділу транспорту і зв’язку Чернігівської ОДА. Також листувався з цього приводу з райдержадміністрацією. На початку літа Олександр Кодола отримав понад півтори сотні підписів від жителів Перебудови, які вкотре просили поновити сполучення. Більш ніж красномовне підтвердження того, що доїзд до Ніжина надзвичайно важливий для місцевих.

Вже 26 червня, за сприяння Кодоли, відбувся конкурс і був визначений перевізник на маршруті Ніжин – Перебудова. До того ж вкрай погану дорогу до села відремонтували. А ще через деякий час вирушив у рейс і автобус.