Робочі поїздки народного депутата в округ — це? перш за все, зустрічі. В школах, дитячих садочка, сільських та селищних радах, ФАПах, лікарнях, і навіть просто на вулиці.  А зустрічі — це спілкування, це можливість виборцю поговорити зі своїм обранцем, поділитися радістю та проблемами, навіть просто привітатися і спитати, як справи. Особливо, коли депутата добре знають і довіряють йому.

Все це притаманно роботі народного депутата України Олександра Кодоли. Саме тому він і проводить окрузі не менше часу ніж у сесійній залі парламенту.  26 жовтня Олександр Кодола працював в Носівському районі. Держанівка, Плоске, Дослідне, Володькова Дівиця — робочий графік щільний, розписаний буквально по хвилинах.

Депутата дуже добре знають у Носівському районі, адже він особисто, або його помічники побували і не по одному разу в кожному населеному пункті району. І немає такого села, де б команда Олександра Кодоли не зробила доброї справи. Наприклад, у Держанівці за два останні роки за сприяння народного депутата з’явився дитячий майданчик, школа отримала сучасну комп'ютерну техніку на 50 тисяч гривень, Будинок культури — сучасну аудіоапаратуру на 30 тисяч гривень. У Плоскому біля сільської школи був встановлений спортивний майданчик, для дитячого садочка придбано меблі, а для аматорів художньої самодіяльності Будинку культури — сценічні костюми. У Дослідному завдяки депутату для молоді встановили спортмайданчик, а у Володьковій Дівиці малюки радіють сучасному дитячому майданчику.

Особливо раді зустрічати депутата в школах та дитячих садочках. Фактично Олександр Кодола — єдиний народний депутат за багато років, який побував майже  у всіх навчальних закладах свого округу, а в деяких навіть не по одному разу. Тому і зустрічають його тут, як давнього доброго друга.

Але зустрічі, це не тільки радісні звіти, перерізання стрічок і вручення подарунків, це і серйозна розмова про проблеми, яких у сучасному українському селі вистачає. Погані дороги, застаріла комп’ютерна техніка, приміщення шкіл та будинків культури, що протребують ремонту. Занадто довго держава не приділяла селу належної уваги. Сучасність диктує потребу в в нових організаційних підходах і величезних капіталовкладень, як з боку влади, так і від громад. Про все це говорив Олександр Кодола під час зустрічей із виборцями.

“Проблем сьогодні на селі дуже багато, але ми не можемо просто сидіти і чекати, що хтось за насвирішить усі питання. Потрібно об’єднуватися і разом долати виклики. Наша команда як може  допомагає кожному селу, кожному місту в окрузі. Ми готові разом вами ставати і вирішувати питання, крок за кроком змінюючи життя на краще. Але для цього нам усім потрібно, перш за все об'єднатися, а, по-друге, добросовісно працювати кожен на своєму місці. Замість нас цього ніхто не зробить. Можете бути впевнені, я, як народний депутат, і моя команда завжди готові надати вам допомогу, яка в наших силах”, — підкреслив Олександр Кодола.

А закінчилася робоча поїздка на Носівщину на святковій ноті. Колектив загальноосвітньої школи у Володьковій Дівиці запросив депутата на святкування 150-річчя з дня заснування навчального закладу. Під час святкування народний депутат привітав педагогів, учнів, батьків, ветеранів освіти з цим чудовим ювілеєм. Олександр Кодола вручив грамоти кращим педагогам школи і сертифікат на 25 тисяч гривень для закупівлі обладнання.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли