Народний депутат України Олександр Кодола за 5 років своєї депутатської каденції встиг відвідати всі населені пункти свого виборчого округу. Такий високий рівень особистого знайомства з громадами дає депутату можливість дізнаватися про потреби населених пунктів безпосередньо від їх жителів. Нині нардеп працює на Варвинщині. Провів зустрічі у Варвинській центральній районній лікарні, будинку культури та Варвинському ліцеї №2. Зустрівся з громадами сіл Журавки та Світличного.

У Варвинському ліцеї №2 народного депутата просять ще більше “Турботи про дітей”. Висловили потребу в комплексному спортивному майданчику. Тож найближчим часом він тут з’явиться: лише 50% витрат візьме на себе селищна рада.

Колектив ліцею шанує історію та пам’ять про своїх відомих земляків. Хорошою нагодою увіковічнити досягнення першого олімпійського чемпіона з Чернігівщини Андрія Хіміча буде встановлення йому пам’ятної дошки. З цим проханням педагоги звернулися до Олександра Кодоли і депутат підтримав таку ініціативу. Варвинський ліцей №2 отримає пам’ятний стенд про Андрія Хіміча.

За словами педагогів ліцею, організовані Олександром Кодолою екскурсії до Верховної Ради викликають в учнів неабияку цікавість та позитивно впливають на їх розвиток. Тому вони просять проводити їх частіше.

Жителі села Світличного непокояться закриттям Варвинської районної лікарні. Однак насправді причин для переживань немає. Нещодавно, за сприянням Олександра Кодоли та селищної ради, туди закупили сучасне обладнання та забезпечили необхідним інструментарієм усі відділення. Тому про закриття закладу не може бути і мови.

Село Світличне уже позбавили відділення “Укрпошти” і це неабияк хвилює мешканців. Олександр Кодола не є прибічником таких змін. Тому постійно звертається до керівництва підприємства та уряду з проханням відновити роботу відділень.

За 5 років Олександр Кодола залучив для села Світличного більше 200 тисяч гривень. За них побудували спортивно-дитячий майданчик, закупили комп’ютерне обладнання для Світличненської ЗОШ І-ІІ ступенів, музичну апаратуру для будинку культури та побудували навіси на автобусних зупинках.

У Журавці селяни турбуються через відсутність пожежної частини. Для її створення їм необхідне приміщення та відповідне оснащення. Олександр Кодола пообіцяв посприяти і в цьому питанні.

За 5 років, Олександр Кодола залучив на Варвинщину майже 11 мільйонів гривень. З них 6 мільйонів витратили на смт. Варва та районні заклади, які розташовані на території селища. За ці кошти оновили медичне обладнання та хірургічний інструментарій у районній лікарні та амбулаторіях, встановлювали дитячі та спортивні майданчики на території селища (9) та району (16), купували комп’ютерне обладнання та меблі для навчальних закладів, побудували інклюзивний майданчик у Варві, забезпечили велосипедами усіх фельдшерів ФАПів та амбулаторій в районі, облаштували місця відпочинку та велопарковки в усіх населених пунктах Варвинщини, ремонтували школи, купували меблі та комп’ютерне обладнання для дитсадків.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли