Народний депутат України Олександр Кодола під час робочої поїздки в округ відвідав села Носівського району та Носівку. В ході зустрічей з громадами, нардеп відзвітував про свою депутатську діяльність. Кодола наголосив, що пріоритетними завданнями в його роботі на окрузі є медична галузь та розвиток дітей. Щороку він зустрічається з представниками усіх районних лікарень округу, котрі інформують його про потреби медичних закладів. Так, минулого тижня було відкрито оновлене дитяче відділення Носівської районної лікарні. В планах на найближче майбутнє ремонт ще і неврологічного відділення. За підтримки народного депутата, забезпечено велосипедами усіх фельдшерів сільських ФАПів.

Сьогодні Олександр Кодола побував у селах Плоске, Сулак, Хотинівка, Мрин, Володькова Дівиця. Адже окрім Олександра Кодоли до них раніше ніхто із депутатів ніколи так часто не приїздив та не допомагав вирішувати проблеми селян.

Тож люди продовжують звертатися до свого представника в Парламенті з наболілими питаннями. Директор школи у селі Сулак звернувся до нардепа з проханням залучити кошти на заміну вікон у навчальному закладі. Минулоріч Олександр Кодола уже залучив 50 тис грн на закупівлю комп'ютерного обладнання для цієї школи. А вже цього літа у Сулаку встановлять дитячий майданчик. До слова, у Носівському районі вже є понад 30 дитячих майданчиків, збудованих за підтримки депутата.

Ще одна проблема с. Сулак — жахливий стан приміщення місцевого ФАПу. Кажуть, — фельдшер  хороший спеціаліст, але зайти до закладу страшно. Олександр Кодола обіцяє посприяти з вирішенням і цього питання. Тож селяни уже готують письмове звернення до нардепа.

А от колектив Носівської гімназії з поглибленим вивченням англійської мови хоче навчати своїх учнів не за українськими підручниками, а за зарубіжними. Адже підручники, скажімо оксфордські, дають набагато кращий рівень знань. Раніше такі книги для своїх дітей купували батьки. Зараз кожен такий підручник коштує майже 600 гривень. Не всі можуть їх собі дозволити. Тому вчителі звернулися за підтримкою до Олександра Кодоли.

Директор Носівської міської гімназії каже, що їх заклад потребує великих капіталовкладень. Педагоги навчають учнів за сучасними методиками. Такою ж сучасною хочуть бачити і будівлю навчального закладу. У актовому залі, де проходять усі шкільні заходи, планують зробити ремонт. Однак коштів на це у міської ради нема. Тому звернулися до Олександра Кодоли, аби він залучив на це державні кошти.

Так само з проханням посприяти в залученні коштів на ремонт до нардепа звертався Носівський дитсадок “Барвінок”. Тому, протягом 2016—2017 років, за сприяння Олександра Кодоли тут замінили вікна, відремонтували ганок та дах.

Загалом, за роки своєї депутатської каденції Олександр Кодола залучив на свій округ 125 мільйонів гривень державних інвестицій. З них понад 30 мільйонів для Носівщини.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли