Народний депутат України Олександр Кодола під час парламентських канікул продовжує працювати в окрузі. Сьогодні він під час робочої поїздки на Ніжинщину зустрівся із мешканцями сіл Мала Кошелівка та Заньки. Відбулася щира розмова депутата із виборцями, під час якої Олександр Кодола говорив про свою депутатську діяльність, про законотворчу роботу, про залучення коштів на розвиток 209 виборчого округу. Зокрема депутат розповів про прийняття його закону про будівельну амністію, згідно з яким люди отримали змогу, узаконити приватні будинки та споруди.

Особливу увагу під час зустрічей депутат звернув на роботу своєї команди по залученню коштів на соціально-економічний розвиток населених пунктів району. Всього за час депутатської каденції Олександру Кодолі вдалося залучити на розвиток Ніжинщини 15,5 млн грн. За його сприяння з’явилися дитячі та спортивні майданчики в тому числі у Заньках та Малій Кошелівці, сучасні автобусні зупинки, облаштовані місця відпочинку. Значна сума надійшла на підтримку медичної сфери, у тому числі виділено 800 тисяч гривень на ремонт обласного дитячого санаторію «Пролісок», розташованого поблизу Малої Кошелівки.

В свою чергу жителі сіл піднімали питання транспортного сполучення та стану доріг. Це на сьогодні одне з найгостріших питань на селі. Через експлуатацію доріг великовантажним транспортом, що належить агрохолдингам, дороги в жалюгідному стані, і скоро зовсім стануть зовсім непридатними для руху. Перевізники вже відмовляються їздити у село через стан доріг, місцева влада фактично не реагує. Мешканці Заньок, де знаходиться музей видатної української актриси Марії Заньковецької, чию 165-річницю з дня народження будуть відзначати цього року, просять провести владу зробити дорогу державного значення.

Питань у селян до влади, так само, як і проблем багато, це і рівень пенсійного забезпечення і нарахування субсидій, негативна робота Укрпошта, і багато іншого.

«Під час таких зустрічей  розумієш, що люди не тільки про просять допомоги, їм потрібна, перш за все увага, відчуття того, що влада їх чує, знає їх проблеми і шукає шляхи вирішення.  Саме з довіри починається спільна робота над тим, щоб зробити життя наших громад успішним. А таку довіру можна отримати, тільки безпосереднім контактом, і реальним справами. Чим і займається наша команда», — говорить Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли