Народний депутат України Олександр Кодола продовжує активно працювати у виборчому окрузі. Вчора його робоча поїздка пролягла населеними пунктами Ніжинського району.

У Великій Кошелівці, Липовому Розі, Вертіївці, Талалаївці, Безуглівці, Лосинівці, Світанку депутат спілкувався з людьми, розповідав про свою роботу у Верховній Раді, роботу в окрузі, вислуховував думки, пропозиції та говорив про проблеми, які сьогодні турбують жителів району.

Олександра Михайловича дуже добре знають у районі. Адже за п’ять років він побував у кожному з його  населених пунктів. Тому було, що обговорити. Люди дякували за зроблене, говорили про свої плани з вирішення проблем та подальшого розвитку свох громад. Наприклад, жителі Великої Кошелівки готуються до об’єднання з Вертіївською ОТГ, але їм потрібна зручна дорога до центру громади. Найкоротший шлях — грунтова дорога, але вона потребує підсипки та ремонту. Просять допомоги. Турбує і подальша доля школи в селі, де навчається 60 учнів, чи не закриють її, після об’єднання з ОТГ.

Жителі Липового Рогу просили допомогти вирішити питання тривалої  відсутності державного нотаріуса у Ніжинському районі, тепер щоб звернутися до державного нотаріуса їм потрібно їхати аж до Чернігова. А ще, скаржаться, що в двох аптеках у Ніжині, в яких мають бути безкоштовні ліки для пенсіонерів та пільговиків, цих ліків немає. Депутат пообіцяв з’ясувати ситуацію і допомогти. Також просили, щоб Олександр Михайлович посприяв у тому, щоб Ніжин продовжив маршрут міського автобусу №8 до села. Адже там зовсім невелика відстань, а багато місцевих жителів працюють в Ніжині, або їздять звідти на роботу.

У с. Вертіївка під час зустрічі люди говорили про будівництво сільської амбулаторії. Депутат  пообіцяв посприяти оснащенню цього медичного закладу, так потрібного громаді, сучасним обладнання. Піднімали під час зустрічі питання медичної реформи і доступності лікування.

А жителів Талалаївки турбує ремонт місцевої школи, де сьогодні навчаються 140 учнів, та необхідність заміни вікон у дитячому садочку, де виховуються 57 діток. Талалаївці знають, що депутат не залишиться осторонь від їх проблем, адже він завжди допомагає. Два роки тому за його сприяння було капітально відремонтовано та оснащено сучасною технікою районний Будинок культури, який знаходиться у селі, встановлені дитячий та спортивний майданчики, закуплені меблі та відремонтовано клас інформатики у загальноосвітній школі.

Приємною новиною зустріли свого депутата у Безуглівці. Цього року дитячий садочок, який був створений у селі на базі загальноосвітньої школи, здійснив перший випуск, дітки підуть із садочка до першого класу. А а все це відбулося завдяки тому, що під час однієї із зустрічей люди звернулися до Олександра Кодоли з проханням допомогти створити садочок, який і був урочисто відкритий 1 вересня 2017 року.

В Лосинівському будинку культури відбулася зустріч із представниками населених пунктів, що входять до Лосинівської ОТГ. Тому і тем піднімали багато. Але найбільше людей турбував стан доріг, деякі з яких взагалі вже перетворилися скоріше на напрямки. І як похідне від цього відсутність автобусного сполучення між населеними пунктами. До деяких сіл, наприклад, Богданівки автобус не приїздить  вже більше року. Це дійсно проблема, і Олександр Кодола неодноразово піднімав її на вищому державному рівні, не збирається і зараз зупинятися на шляху її вирішення.

А закінчилася робоча поїздка депутата зустріччю з мешканцями сіл Світанок та Яхнівка. Де люди добре знають про добрі справи Олександра Кодоли, з повагою ставляться до депутата. Наразі їх турбує проблема з водогоном в с. Світанок, тут вже понад рік  не працює скважина. Потрібна допомога депутата, адже для сільського бюджету ці витрати дуже значні.

“Кожна така зустріч мене наповнює енергією, адже це живе спілкування з людьми. Звісно не завжди і у всьому я можу допомогти сам, для вирішення проблем необхідно об’єднувати зусилля людей, місцевого самоврядування, мене як депутата, тільки тоді буде результат. Тільки разом ми зможемо змінити життя на краще. Тому працюємо далі”, — наголосив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли