Народний депутат Україна Олександр Кодола продовжує працювати в у своєму виборчому  окрузі. Минулого тижня із робочою поїздкою він побував у селах Ніжинського району. Шість сіл, шість зустрічей із сільськими громадами. Яхнівка, Терешківка, Шняківка, Вікторівка, Леонідівка, Шатура.

«Я особисто побував в кожному населеному пункті Ніжинського району. І майже у всіх населених всього округу. Адже це моя робота. Люди повинні знати свого депутата.  Тільки під час особистих зустрічей можливе відверте спілкування. Під час таких зустрічей розумієш, що люди не тільки просять допомоги, їм потрібна, перш за все увага, відчуття того, що влада їх чує, знає їх проблеми і шукає шляхи вирішення», — розповідає Олександр Кодола.

Зустрічі були дуже теплими і змістовними. Депутат розповідав про свою діяльність, люди — про своє життя, про нагальні проблеми, які потребують вирішення: стан доріг, погане транспортне сполучення, скорочення фельдшерських пунктів, освітлення вулиць, демографічна ситуація. Таке враження, що про жителі невеликих сіл, всі просто забули. А людям потрібна увага і конкретні справи. І депутат це добре розуміє, тому Олександру Кодолі є з чим приїжджати у будь який населений пункт свого округу, і є про що звітувати. Наприклад, за час своєї депутатської каденції він залучив на розвиток населених пунктів, у яких побував під час робочої поїздки 1 мільйон 225 тисяч гривень.  І результати його уваги люди бачать кожного дня — це новенькі сучасні дитячі та спортивні майданчики, облаштовані зупинки та місця відпочинку, сучасна комп’ютерна техніка для навчальних закладів.

«Я вважаю, що спільна робота над тим, щоб зробити життя наших громад успішнішим, починається . А таку довіру можна отримати, тільки безпосереднім контактом, і реальним справами. Чим і займається наша команда!», — наголошує депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли