25 січня народний депутат України Олександр Кодола працював у своєму виборчому окрузі. В рамках робочої поїздки він відвідав село Кропивне, що на Ніжинщині.

Під час плідної зустрічі політик прозвітував про свою роботу у Верховній Раді та окрузі. Крім того, Олександр Кодола прозвітував про залучення державних коштів для соціально-економічного розвитку, в тому числі і для  Ніжинщини. До речі, за 4 роки депутатської діяльності йому вдалося залучити для розвитку району понад 15,5 мільйонів гривень.

З-поміж іншого, минулого року для с. Кропивне за сприяння Олександра Кодоли було закуплене комп'ютерне обладнання для місцевого НВК на суму 50 тисяч гривень, встановлені дві зупинки по вул. Шевченка на суму 100 тисяч гривень, а також на прохання громади села виділені кошти для встановлення дитячого майданчика.

Також Олександр Кодола долучився до обговорення питань, які турбують місцевих мешканців та обговорив із ними нагальні проблеми. Більшість з них  стосувалися проблем, які зараз непокоять пересічних мешканців більшості населених пунктів округу. Це, зокрема, необхідність підвищення пенсій та призначення субсидій, неякісна робота Укрпошти, вирішення земельних питань, питання транспортного сполучення, функціонування ФАПів та скорочення медичних працівників у селах. Крім того, одним з важливих питань, що турбують місцевих мешканців, є можливість відбудови місцевого клубу.

«Такі зустрічі — не прості формальні візити, це — обмін інформацією, думками, поглядами. Люди дізнаються про мою роботу, я  - про проблеми, і разом ми шукаємо шляхи їх подолання. Звісно, проблем дуже багато, і один депутат, чи голова райдержадміністрації, сільський голова чи директор школи не можуть їх вирішити самотужки. Але разом, об’єднавши зусилля, ми можемо зробити багато корисного. За чотири роки свої депутатської каденції я відвідав майже всі населені пункти округу. Сотні зустрічей, безліч звернень та стільки ж вирішених питань. Зроблено багато. Але я переконаний, що попереду на нас чекає ще більше!», — переконаний Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли