Депутат Чернігівської міськради змовившись із директором комунального підприємства, вимагали від підприємця хабар —  50 тисяч доларів США.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Хабарники: депутат — голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, та директор КП «Чернігівбудінвест». Згідно інформації із сайту Чернігівської міськради, на даний момент це — Іван Бакшун та Валерій Горбатов відповідно.

Хабар вимагали за підписання договору про виділення в суборенди на земельну ділянку для будівництва багатоквартирного житлового будинку у Чернігові та погодження дозвільних документів щодо земельної ділянки. За несплату підприємцю погрожували неприємностями із СБУ.

Затримали ймовірних корупціонерів під час передачі частини хабара — 25 тисяч доларів США.

Слідчі ДБР готують затриманим повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі. За це хабарникам загрожує до 12 років позбавлення волі.

Журналісти нашої редакції намагались отримати коментарі від фігурантів цієї справи, проте мобільний Івана Бакшуна не відповідає, а у приймальні «Чернігівбудінвесту» відхиляють виклик.