20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози. У цей день в Чернігівському онкодиспансері проводитимуться безкоштовні ультразвукові та мамографічні дослідження молочних залоз, але виключно за наявності медичних показань, після проведення консультативного огляду громадян лікарем-мамологом облонкодиспансеру та виключно за направленням лікарів-мамологів, — повідомляє прес-служба Чернігівського онкодиспансеру.health-breast-mammography_salon

Безкоштовний консультативний прийом громадян онкологами-мамологами проводитиметься в поліклінічному відділенні облонкодиспансеру з 9.00 до 15.00. В акції бере участь кожне з поліклінічних відділень Чернігова та медичні установи області області. Цього дня буде задіяно весь лікарський потенціал мамологічної допомоги онкодиспансеру.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Прикро, але рак із року в рік ліше молодіє. Тому у всьому прогресивному світі в останні десятиліття розгорнулася кампанія по боротьбі з раком молочної залози.

Якщо у вас виникли запитання – звертайтесь до реєстратури поліклінічного відділення облонкодиспансера за телефоном: (0462) 5-30-07.

cntime.cn.ua