Минулої суботи Варва  відзначила потрійне свято: День селища, 74-у річницю визволення від нацистських  загарбників та улюблений Перекопівський ярмарок, який цьогоріч був присвячений стравам із картоплі під поетичною назвою – «Картопле-фест». До речі, представники  Варвинської селищної ради безкоштовно роздавали  всім бажаючим тушковану картоплю з салатом.

Свято розпочалося на райцентрівському стадіоні «Юність» веломарафоном учнів ЗОШ та гімназії. Його продовжував  марафон у вишиванках: вихованці обох ДНЗ «Джерельце» та «Казка» спільно з вихователями та батьками пройшли біговими доріжками стадіону «Юність», демонструючи флешмоб,   перед трибунами з глядачами. Естафету підтримали учні та вчителі Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованці Варвинської районної гімназії.

Під час вітальних виступів з нагоди свята прозвучало  і привітання варвинцям івід   народного депутата України Олександра Кодоли.

“Нехай це свято стане для вас яскравим та незабутнім. Подією, що послужить імпульсом, натхненням для великої цікавої та перспективною роботи на благо нашого улюбленого селища. А ці зміни відбуваються сьогодні перед вашими очима. Завдяки нашій спільній роботі тільки за три останніх роки в район надійшло понад 2 мільйони гривень з так званого депутатського фонду соціально-економічного розвитку. Цього року буде ремонтуватися середня школа, в селищі з’являться нові дитячі та спортивні майданчики. Дорогі земляки. Майбутнє рідного селища залежить, перш за все, від нас з вами, Від нашого бажання зробити його красивим, комфортним, затишним і впорядкованим. Дякую вам за любов до рідного селища, за повагу до його історії і віру в його майбутнє”, такі теплі слова від депутата передав варвинцям його помічник Володимир Андрієнко.

Концертну етнопрограму продовжували  художні колективи Варвинського району та солісти ансамблю «Камертон» Прилуцького міського будинку культури.

Мешканців селища та гостей розважали козаки Прилуцького козацького полку; присутні переглянули   матч чемпіонату області по футболу, а вечором у сквері «Казкове містечко» відбулося масове народне гуляння.

Фото з сайту Варвинської РДА