28 червня в Україні ми відзначаємо державне свято — День Конституції.

Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Основного Закону.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Документ отримав підтримку двох третин депутатського корпусу (315 народних депутатів). У ньому визначалася сильна президентська влада, гарантувалися права приватної власності, затверджувалися нова державна символіка, статус української мови як єдиної державної, Крим визнавався автономною республікою в складі України.

Сьогодні у Ніжині стартував вже 9-й велопробіг до Дня Конституції України, який буде тривати до 30 червня. Цьогоріч велопробіг у нашому місті проходить в режимі онлайн. У світлі жахливих подій війни, збирати багато людей дуже небезпечно, адже від росіян можна очікувати чого завгодно.

Велопробіг у Ніжині благодійний і носить назву «Я допомагаю ЗСУ». Коти збирають на купівлю ще одного автомобіля для підрозділів ЗСУ на передовій, де воюють ніжинці. Один автомобіль вже майже придбали, зараз закінчується збір коштів.

Приїжджаєте, або приходите на площу, фотографуєтесь у фотозоні, вносьте благодійний внесок у скриньку і викладайте фото з хештегом #Я_допомагаю_ЗСУ у соцмережах.

Долучайтеся! Допоможіть ЗСУ!

uezd.com.ua

Фото uezd.com.ua