26 березня головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем було підписане розпорядження № 156 “Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році”.

Відповідно до цього розпорядження одним із замовників робіт є Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА. Голови районних державних адміністрацій забезпечують розробку та подання до Управління проектно-кошторисної документації на об’єкти комунальної власності.

Керівництво Ніжинської РДА рекомендувало включити до переліку об’єктів будівництва та реконструкції доріг автошляхи Заньки – Дуболугівка, протяжністю 10 км 300 м, на суму 6 млн. 414,5 тис. грн.; Талалаївка – Лосинівка (через Погребець), протяжністю 11 км 300 м, на суму 4 млн. 587,6 тис. грн.

Про це повідомляє Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ніжинської РДА.

Виділені кошти й на ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах, по котрих вже виготовлені проекти: у с. Галиця, вул. М. Приходька, на суму 1 млн. 225,9 тис. грн.; у с. Кукшин, вул. Власенків, на суму 522,1 тис. грн.; у с. Курилівка, вул. Садова – вул. Терешкової, на суму 440 тис. грн.

Крім того, цього року в Ніжинському районі запланований ямковий ремонт доріг загальною протяжністю 94 км.

З пропозиціями Ніжинської РДА щодо ремонту доріг у Ніжинському районі можна ознайомитися тут .

Джерело: nizhyn.pravdatut