На території Ніжина світлофори припинили працювати ще з кінця лютого місяця. І як зауважує керівник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, поки що, мова про відновлення їхньої роботи не йде. Причина – ніхто не передбачить, як «спрацюють» мерехтливі вогники дорожнього «регулювальника» у мізках рашистських окупантів. Останні цілком можуть сприйняти їх за навідні маячки для обстрілів. Автоматичної системи відключення всіх світлосигнальних об’єктів, які регулюють дорожній рух у нас немає, а дати працювати у темну пору доби – наражатися на небезпеку.

«Ми разом з представниками поліції проаналізували ситуацію з роботою світлофорів, — коментує Анатолій Кушніренко. – Дорожньо-транспортних пригод пов’язаних з тим, що світлофори не працюють, у нас, слава Богу, немає. До того ж у темну пору доби діє і комендантська година, а отже рух містом практично відсутній, за винятком спецтранспорту. Тож поки російський агресор лютує, не варто давати, хай і такі неоднозначні, проте досить яскраві «наведення».

Зрозуміти, підтримати й концентрувати свою увагу та відповідальність під час дорожнього руху працівники комунального господарства та поліції просять і водіїв, і пішоходів.

Ніжин.City