Сьогодні, 16 грудня, на виконкомі Ніжинської міської ради розглядався лист представника ПП «Продюсерський центр «Гастролі України» С. Ляпіна щодо погодження дозволу на розміщення цирку шапіто «Коломбіна» на території Ніжина.

Сам представник на нараду не з'явився через поважну причину. Начальник  Управління культури і туризму Тетяна Бассак пояснила: дана компанія готова виступати лише за умови, що їй нададуть майданчик на вул. Набережній. Інші локації, в тому числі парк Шевченка,  представників цирку не влаштовують.

Але питання у тому, що вказана територія вже визначена під ялинковий базар. Зі слів Тетяни Федорівни, «Коломбіна» неодноразово виступала у Ніжині, вони надійні партнери, професіонали. З документами у них також порядок. Тому хотілося б вирішити дане питання позитивно.

Головуючий засідання, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко, заступник міського голови Сергій Смага зауважили, що не все у світі вимірюється грошима, а цирк – це яскраве дійство, яке також потрібно людям перед святами, тому відмовляти не треба.

Т. Бассак пообіцяла сьогодні ж звернутися до керівництва комунального ринку і – за можливості – вирішити питання із розміщенням цирку на вказаній представниками локації.  Якщо вдасться все узгодити, «Коломбіна» виступатиме у Ніжині з 29 грудня.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет