Вчора на сесії Ніжинської міської ради засідання закінчили розглядом питання "Про затвердження штатного розкладу комунального закладу «Міський центр фізичного здоров'я „Спорт для всіх“» Ніжинської міської ради Чернігівської області в новій редакції". Якщо коротко, то депутати обговорювали проект створення нової посади, а саме ще одного заступника голови Центру, який би опікувався виключно стадіоном «Спартак».

Під час обговорення депутати висловили думку, що стадіоном повинні опікуватися його працівники, а не ще одна, спеціально призначена особа. Зрозуміло, свою позицію висловив і сам директор Центру С. Півень. Він запевняє, що викладається на повну, адже його робота не тільки «Спартак», але і всі майданчики міста. Його ж діючий заступник зайнявся керівництвом СК «Зірка».

Розбіжність думок призвела до того, що шляхом голосування питання не було прийнято: 17 депутатів проголосували за, 8 — утрималося. Відмітимо, мер міста Анатолій Лінник висловив думку про те, що міська рада не повинна перетворитися в кадрове агенство.

Якщо поглянути на стадіон «Спартак» то повірити в те, що ним хтось керує дуже важно. Тому питання має стояти не в створенні нового робочого місця, а в компетентності нинішнього керівництва.