Як зробити Ніжин ще гарнішим і привабливішим? Над цим питанням посилено думають керівники міста, в цьому напрямку працюють квітникарі та озеленювачі комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». За весняно-літній-осінній період у місті було зроблено чимало: облаштовано десятки клумб, висаджено більше ніж 10 тисяч квітів, чагарників, саджанців дерев, причому як на попередніх, так і на нових локаціях.

А міському голові Олександру Кодолі та його команді хочеться додати ще більше яскравих ноток у життя ніжинців. Навіть зараз, восени, коли природа поступово готується до зимового сну, у міській раді постійно обговорюють питання щодо озеленення міста. Чергова нарада з цього приводу відбулася вчора, 30 вересня, під головуванням заступника міського голови Сергія Смаги.

А тим часом мешканці багатоповерхівок на вулицях Шевченка та Московській отримали наступну пропозицію від міської влади: тим, хто бажає оформити живими квітами свої балкони, можуть отримати їх БЕЗКОШТОВНО.

Телефон для консультацій і замовлення – (04631) 7-19-30.

Отже, потурбуємось про благоустрій нашого міста разом! – закликають у міській раді.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора