Все менше і менше часу залишається на підготовку до новорічних свят. До них готуються не лише сім'ї, але і міста вцілому. Ніжин не є виключенням, саме тому на черговому засіданні ніжинського оргкомітету пролунали питання стосовно підготовки заходів до Різдвяно-новорічних свят.DSC_8369-1024x682

Та хоч зима офіційно і прийшла в місто — порадувати його жителів досі нічим. А все тому, що керівник КП «ВУКГ» Владислав Корман відзвітував, що досі не знайдена достойна ялинка, яка повинна стати кололевою цих свят. Міська влада сподівається, що ДП «Ніжинське райагролісництво» допоможе у пошуках підходящого новорічного дерева.

Цього разу у залі засідань міської ради дане питання активно обговорювалось, адже офіційне відкриття новорічної красуні повинно відбутися вже 19 грудня. Очільники оргкомітету дивуються, що допоки не були вирішені всі питання. Як виявилось, до цього часу ще не були виділені кошти на придбання ялинки, а на нарадах комунальників сперечалися стосовно того, яку краще ялинку придбати — наборну чи стаціонарну. DSC_8346-1024x728

Поки є час і надія на те, що міська влада не лишить городян без ялинки, тим паче у рік, коли місто стало «Сьомим чудом України».

Хто бажає проявити ініціативу та допомогти місту в пошуках ялинки — просимо звертатися за телефоном 0679221878 – Корман Владислав Адольфович.

Фото: Нежатин