18 жовтня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету. 17-maxresdefault1-e1460195521640.jpg.pagespeed.ce.P9dziYAMvDНа ньому голова відділення Валерій Куліч окреслив плани розвитку спорту на Чернігівщині:

Чернігівські спортсмени не погано виступили на Олімпійських іграх в Ріо. Але я впевнений, що ми можемо покращити наші показники. Для того, щоб спортсмени могти завойовувати медалі найвищого гатунку потрібно створити для них необхідні умови. Тому хочу повідомити, що ми вже доробили проектну документацію стосовно реконструкції стадіону «Юність». Роботи на ньому повинні початися на весні 2017 року. Після завершення реконструкції даного стадіону на ньому можна буде проводити міжнародні змагання з різноманітних видів спорту, - зазначив Валерій Куліч.

Також він зазначив, що на 2017 рік заплановано збільшення обсягу фінансування проектів із будівництва та реконструкції спортивних об’єктів. Зокрема, Фонд регіонального розвитку заплановано збільшити з 3-х мільярдів гривень до 8.

pro.cn.ua