16 жовтня о четвертій ранку екіпаж патрульної поліції отримав інформацію, що на вулиці Доценка біля супермаркету невідомий чоловік пограбував таксиста.58074c41d6567

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігова, інформує Garmata.tv.

Патрульним, які приїхали на місце, потерпілий розповів, що він віз двох пасажирів – чоловіка і жінку. Коли пасажири були доставлені до місця призначення, таксист назвав суму оплати за проїзд. Чоловік одразу обурився, мовляв, дорого. Після чого між пасажиром та таксистом виникла суперечка.

За деякий час, не дійшовши згоди, пасажир вийшов із салону таксі. Неподалік стояли білі «Жигулі», а поряд із ними чоловік, який, скоріш за все, чекав на пару. Пасажир таксі перекинувся з ним кількома словами, потім повернувся до таксиста і, погрожуючи ножем, став вимагати у водія гроші.

Злякавшись, таксист віддав усе, що при ньому було. Тим часом жінка-пасажир пересіла до «Жигулів» і поїхала, а зловмисник пішов пішки в інший бік.

Патрульні викликали підмогу та, посадивши до службового авто заявника, поїхали у бік, куди направився водій «Жигулів». Об’їхавши навколо мікрорайону, поліцейські на перехресті вулиць неподалік від місця пограбування помітили автомобіль, схожий за описом. Водію було наказано зупинитися. У салоні машини, окрім водія, перебувало двоє пасажирів – чоловік і жінка. Потерпілий таксист впізнав у пасажирі особу, яка погрожувала йому ножем і якій він віддав гроші.

Пасажира «Жигулів» патрульні затримали, а на місце пригоди викликали слідчо-оперативну групу