1 лютого близько дев’ятої вечора екіпаж патрульної поліції на вулиці Кільцевій звернув увагу на автомобіль DAF, який рухався у попутному напрямку. У вантажівки не горіли габаритні ліхтарі. Водій DAF, вочевидь помітивши поліцейську машину, став зменшувати швидкість руху. Патрульні прийняли рішення зупинити транспортний засіб, щоб вказати водію на несправність та запропонувати допомогу, якщо така буде потрібна.16472827_1636629819974695_2923046298610920249_n
Спілкування правоохоронців та водія відбувалося спокійно та не викликало підозр, поки патрульні не запитали про наявність вантажу та не попросили показати вантажний відсік. Водій став запевняти, що кузов порожній та все ж таки відчинив задні дверцята.
У вантажному відсіку стояло п’ять пластмасових діжок, об’ємом приблизно 200 літрів кожна. Водій став запевняти, що діжки порожні. Патрульні одразу перевірили слова чоловіка, хитнувши одну з діжок. Виявилося, що вона заповнена рідиною. А стійкий характерний запах наштовхував поліцейських на думку, що в діжках може бути спирт або інша спиртовмісна рідина.
Водій намагався переконати поліцейських, що перевозить пальне, документів на вантаж немає, бо належить він його знайомому.
Патрульні не повірили чоловіку, пояснення якого за час розмови змінювалися кілька разів. На місце була викликана слідчо-оперативна груп та співробітник Управління з боротьби з економічною злочинністю.
Вантаж та автомобіль співробітники поліції вилучили для подальшого з’ясування обставин.

За матеріалами прес-служби патрульної поліції Чернігівщини