Рік тому, на своє перше патрулювання у Чернігові вийшла, як її тоді називали, нова поліція. Їх хвалили, лаяли, критикували. Дванадцять місяців служби стали для них випробувальним терміном, перевіркою на професійність та довіру громадян.
19 лютого в міському Палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди першої річниці Чернігівської Патрульної поліції. Привітати поліцейських прийшли керівники міста та області.

– Хочу привітати весь колектив з цією історичною подією. Побажати впевненості в роботі і мирного неба. Щоб ваші професійні навички використовувалися тільки на тренуваннях, – сказав Валерій Куліч, голова обласної держадміністрації. Він вручив подяки кращим поліцейським і сертифікат на сто тисяч гривень від Чернигоской ОДА.

– Сьогодні вам виповнюється рік. Це свято навіть юнацьким не назвеш, а швидше дитячим. Такий дитячий ювілей у людей не дитячої професії. За минулий рік ми вже звикли до вас і не уявляємо собі місто без вашої присутності. Коли в місті з'явився ваш підрозділ, було зрозуміло, що це підрозділ нового європейського вектора розвитку. Це люди з абсолютно новими поглядами і мораллю. Залишайтеся такими і надалі, – сказав Ігор Вдовенко, голова обласної ради.

– Вітаю вас з цим неповторним днем. Я переконаний, що ви кращі з кращих, і по праву носите мундири. Але я би попросив кожного з вас, щоб ви більше уваги приділяли не зовнішніми ознаками, а суті. Мені здається, що якби відбуваються у нашій державі процесам приділялося більше уваги по суті, а не красивій обгортці, то й результати були б інші. Нам випала честь народитися і ходити вулицями старого міста України, і я хотів би більш результативної співпраці з міською поліцією. Якщо ми орієнтуємося на європейські цінності, то навряд чи в Мюнхені або в Копенгагені на вулицях міста триває стихійна торгівля без всякого на те дозволу. Змушений визнати, що це хвороба нашого міста, і їй треба займатися, – сказав Владислав Атрошенко, мер міста.

Поліцейських з їх ювілеєм привітали також представники Деснянської та Новозаводської районних рад. Кращі відзначені нагородами та грамотами. Після урочистої частини перед присутніми з концертом виступили творчі колективи міста.
Больше фото тут

Автор: Володимир Коваль

Джерело: gorod.cn.ua