Ще два сезони тому Десна виступала у ПФЛ проти Авангардів та Балкан, а тепер чернігівці дебютують в єврокубках – і подібною історією вже не здивувати. Перша ліга України стала настільки потужною, що делегує своїх представників у Лігу Європи, а там і до Ліги чемпіонів недалеко.

Якщо ж без жартів, то сіверяни заслужили прорватися на елітний рівень – протягом трьох останніх років вони постійно зростали, як команда, а керівництво невтомно посилювало її правильними трансферами та інвестиціями в інфраструктуру. Як наслідок, маємо колектив, в якому на кожну позицію є рівноцінна заміна, який б'є грандів, бореться за медалі й продає лідерів у Бельгію. Наступним кроком повинні стати єврокубки, однак є одне але.

Суперником чернігівців у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи став Вольфсбург – мабуть, додаткової презентації цей колектив не потребує, адже «вовки» проведуть вже п'ятий матч проти української команди за рік. Навесні та влітку німці згоріли Шахтарю, а минулої осені в групі ЛЄ вони двічі переграли Олександрію. До речі, поєдинки проти підопічних Володимира Шарана аж ніяк не шокували останніх – в обох зустрічах «жовто-чорні» дали представнику Бундесліги гідний бій, навіть забиваючи на виїзді. Та і загалом Вольфсбург під керівництвом Олівера Гласнера демонструє доволі неоднозначний футбол.
Джерело: football24