10 червня братикам Євгену та Богдану мало виповнитись 18 років. Але на початку весни їх РОЗСТРІЛЯЛИ РОСІЯНИ.

14 березня. Чернігівщина. Того дня російську колону було атаковано, і їх машини роз'їхалися по найближчих селах. Село Мохнатин росіяни не займали, але проїжджаючи вулицями, російські солдати розстріляли 17-річних братів-близнюків Євгена та Богдана Самодій і їхнього 18-річного друга Валентина Якимчука.

За словами очевидців, Валентину знесло половину голови, Євгену вистрілили в груди. Обоє померли на місці. Богдана рашисти поранили у живіт, і коли прибігла сестра з батьками, хлопчик ще був живий. Але дорогою до Чернігівської дитячої лікарні він помер…

Мама втратила двох синочків. Сестра — двох братиків. Вчора сестра Тетяна написала мені про День народження хлопців… І вона захотіла аби світ побачив фото її убитих братиків… Ніби сплять…

Як забрати біль родин назавжди 17-річних Євгена та Богдана Самодій і назавжди 18-річного Валентина Якимчука?.. Я не знаю. Діти же просто йшли своїм селом. Але росіянам не потрібна причина, щоб убивати українців.

росія не дала братам зустріти повноліття. росіяни забрала життя у них, як іще у сотень українських дітей.

Історії убитих цивільних збираю на сторінці Їх УБИЛА росія. Якщо маєте в собі сили поділитись болем — напишіть будь ласка.

У кожній історії про невідомих нам жертв повинні з‘явитись імена та обличчя. Не можна забути жодне. Не можна дати росіянам уникнути покарання за ці убивства.

Alina Bodnar