Сервіс “Opendatabot” проаналізував дані Національної поліції та склав рейтинг найбільш аварійних областей України. Чернігівщина потрапила в ТОП-3 найбільш небезпечних, – повідомляє 0462.ua.

В абсолютних цифрах за кількістю аварій на дорогах Чернігівська область – знизу рейтингу. За січень-квітень 2018 року в регіоні зареєстровано 643 ДТП (161 – на місяць, більше 5 на день). Це один із найнижчих показників в Україні. Менше аварій лише в Тернопільській (640), Сумській (522), Кіровоградській (406) та Луганській (269) областях.

За кількістю загиблих у цих ДТП Чернігівщина – восьма знизу. Однак, якщо порівнювати не абсолютні цифри, а співвідношення загальної кількості аварій та кількості смертей, то Чернігівська область опиниться серед аварійнонебезпечних лідерів.

За даними поліції, за чотири місяці на дорогах області загинуло 23 людини. Више цей показник тільки у Волинській та Рівненській областях. Для учасників ДТП найбільший ризик не вижити – саме в цих трьох областях.

Для порівняння, у Запорізькій області загинуло 22 учасника ДТП при загальній кількості аварій в 1632.

А порівнюючи за аварійністю Тернопільську область (640 ДТП проти 643 чернігівських), то тут загинуло 18 осіб.

Найнижчий коефіцієнт смертності – у Києві, де на майже 12 тисяч ДТП припало 32 смерті. Це пов’язано з тим, що в містах висока щільність транспортної мережі та нижча швидкість.

Джерело: nizhyn.pravdatut