На центральному ринку Чернігова ціни на свинину тримаються на рівні грудня. А ось інше м'ясо дорожчає — печінка теляча коштує 50 гривень за кілограм, хоча місяць тому була 40 гривень. Подорожчали індики, качки і кролики. Скажімо, індик вартував 90 гривень за кілограм, а нині ціна заокруглилась до сотні.  img_0167

акож насолодитися молочними продуктами в сиропусний тиждень можна на 10 гривень дорожче, ніж це було до Нового року. Скажімо, домашній сир тепер коштує 60 гривень за кілограм. Відчутно змінилась і ціна на масло — звісно, у бік підвищення.

Навіть яблука, в яких, крім зелених сортів, уже мало що є, крім пектину, дорожчають на 3--5 гривень за кілограм. Проте вибір їх великий — і практично всі неукраїнських сортів. З наших хіба що яблука сорту Малинівка та Симиренка. Журавлина — ягода північних районів області — коштує 80 гривень за кілограм, або 10 гривень за стакан.

Відчутно піднялися в ціні овочі та зелень, сушені фрукти. Власне, можна сказати, що базар чутливо зреагував на підвищення мінімальної зарплати ще до її реального отримання.

Автор: Василь ЧЕПУРНИЙ

Джерело: golos.com.ua