Чернігівський онкоцентр, як і решта лікарень, які підписали договір з НСЗУ, не може вводити платне проживання й харчування. Гроші на це вже закладені в тарифі. Так директорка Департаменту комунікацій в НСЗУ України Тетяна Бойко прокоментувала плани Чернігівського онкоцентру ввести платні послуги за харчування й проживання.

З її слів, заклад може брати додаткові кошти заклад може брати за покращене харчування чи, наприклад, палати підвищеного комфорту.

«Національна служба уклала договір з 1645 спеціалізованими закладами. Майже всі вони вже отримали кошти за договором на свої рахунки. Якщо говорити про госпіталізацію, стаціонарну допомогу, то в тариф закладено, окрім лікування в стаціонарних умовах, включно з хірургічними операціями та медикаментозною терапією, ще й харчування та перебування в стаціонарі.

Тож незалежно від того, з яким захворюванням госпіталізовано пацієнта, в межах програми медичних гарантій йому гарантоване харчування та перебування в лікарні. Додаткові кошти заклад може брати за покращене харчування чи, наприклад, палати підвищеного комфорту», — сказала Тетяна Бойко.
Нагадаємо, за договором договором із Національною службою здоров’я 102 мільйони гривень отримає Чернігівський онкоцентр. Таке фінансування передбачене на 9 місяців. Виконуючий обов’язки гендиректора центру Юрій Шень каже, їм треба втричі більше фінансування. Нині ж в лікарні роздумують над тим, щоб зробити платним харчування та проживання пацієнтів.

Джерело: Суспільне Чернігів
Фото з мережі