1465381916_160608war6

Сьогодні у Чернігові – день жалоби. Жителі міста біля храму св. вмц Катерини попрощалися із загиблим учасником антитерористичної операції. Це рядовий Ігор Медведь.

5 червня на Донеччині під Торецьком (колишній Дзержинськ) загинув військовослужбовець 53-ї окремої механізованої бригади Ігор Медведь. 8 червня з героєм прощалися у Чернігові.
Вадим Лільчицький, заступник військового комісара обласного військового комісаріату: » Він був мобілізований майже рік тому під час четвертої хвилі мобілізації. Призваний з Новгород-Сіверського району, але сам проживав разом з дружиною і працював у Чернігові. Загинув у Донецькій області під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника. Загинув як герой, як справжній герой».
Олександр Карпук, заступник командира роти 53-ї окремої механізованої бригади: «Під час виконання бойової задачі спостерігав за противником. Розпочався мінометний обстріл. Він знаходився на лінії розмежування між противником і нами. Коли розпочався мінометний обстріл, снаряд прилетів до їхньої групи. Їх було три людини. Медведю не повезло, а двоє ранені знаходяться у госпіталі».
Ігор Медведь був механіком-водієм БМП, але часто також виконував охорону табору, спостереження за противником. За ним — одна добра пам’ять, кажуть побратими.
Олександр Карпук, заступник командира роти 53-ї окремої механізованої бригади: » Ми разом служили, разом жили. У нас ліжка були разом. Хоч він солдат, а я офіцер, ми дружили з самого початку. Веселий, чистоту любив сильно».
Побратими приїхали до Чернігова проводити товариша в останню путь. Прийшли до Катерининського собору, в якому відспівували героя, і колеги по роботі, рідні, чимало чернігівців і представники влади. Нажаль, Чернігів знову у жалобі.
Вадим Лільчицький, заступник військового комісара обласного військового комісаріату: «Дуже багато. Ми майже механізовану роту похоронили. 145-й чоловік у нас загинув. Це з різних родів Збройних Сил».
Сьогодні на Сході багато стріляють, кажуть військові. Для них це не боротьба з терористами, а війна за Україну.
Володимир Танана, командир взводу 53-ї окремої механізованої бригади: «Це справжня війна, де гинуть хлопці, з якими вчора сидів ще у бліндажі, а сьогодні приходиться їх ховати».
Ігоря Медведя поховали у Чернігові на кладовищі «Яцево». Це останній його прихисток. Чернігів проводжав героя на колінах.

Зам матеріалами сайту http://chodtrk.com.ua

фото: svoboda.fm