Степовохутірська школа отримала новенькі комп’ютери. Кошти на придбання техніки залучив народний депутат України Олександр Кодола. Про це написала на сторінці школи у соціальній мережі заступник директора з виховної роботи Катерина Тригуб: https://www.facebook.com/groups/2390093117874159/permalink/2393068280909976/
«Початок 2019 року подарував нашим дітям радість. Наша школа отримала 9 нових комп'ютерів та 2 ноутбуки, які відповідають сучасним стандартам освіти. Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Кодолі Олександру Михайловичу за активну життєву позицію, вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку особистості і творчості дитини. Це відкриває нові можливості для покращення якості освіти підростаючого покоління, що є великою інвестицією у майбутнє».
Це черговий комп’ютерний клас, який з’явився на Носівщині завдяки проекту народного депутата щодо підтримки освітян та підростаючого покоління, який він реалізує в окрузі. А у самих Степових Хуторах за сприяння народного депутата для вихованців садочку «Казкове сонечко» за сприяння Олександра Кодоли встановили сучасний дитячий майданчик та були закуплені меблі та обладнання на 40 тисяч гривень.