У нових офшорних документах, оприлюднених журналістами Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, фігурує колишній віце-прем'єр-міністр України від Радикальної партії. Про це написали на сайті Сіверщина.

Як випливає з «Райських паперів», Вощевський числиться в реєстрі компаній Мальти як один із двох акціонерів та директорів Marfa Holding Ltd. разом із громадянином Мальтійської Республіки Марвічем Боргом. Про це пише сайт Главком

Marfa Holding була зареєстрована на Мальті 10 грудня 2013 року, у Вощевського — 1080 акцій, у Борга — 120.

«Вощевський, здається, не виявив свою зацікавленість у Marfa Holding, коли він зайняв посаду, але незрозуміло, чи був він зобов'язаний. Була також певна суперечка щодо того, чи має він мальтійське громадянство після того, як питання було порушено членом парламенту України. Вощевський заперечував, що він є громадянином Мальти. Компанія з'явилася в «розпуску» в Мальтійському реєстрі компаній у жовтні 2017 року», — йдеться в «Райських паперах».

За словами Борга, компанія була створена для поширення «туристичної ділової активності» на Мальті, але з цього нічого не вийшло. Сам Вощевський не відповів на запит журналістів про коментар.

Нагадаємо, 2 грудня 2014 Вощевський був призначений віце-прем'єр-міністром України в другому уряді Арсенія Яценюка. 1 вересня 2015 року Вощевський подав у відставку з займаної посади у зв’язку з виходом Радикальної партії з коаліції.