Кабмін виділив кошти на реалізацію соціально-інфраструктурних проектів, ініційованих на прохання громад народним депутатом України Олександром Кодолою у його 209 виборчому окрузі.

«Цього року я продовжую залучати кошти на розвиток свого 209 виборчого округу. Нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення чергового траншу у розмірі 11,3 мільйони гривень із спеціальної депутатської субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Ці кошти будуть спрямовані для реалізації наших спільних з громадами соціально-важливих проектів в окрузі: на розвиток інфраструктури населених пунктів, допомогу навчальним закладам, закладам охорони здоров’я тощо», — повідомив народний депутат України Олександр Кодола.

Зокрема на реалізацію проектів у м. Ніжині виділено 6 мільйонів гривень, у Ніжинському районі – 2 мільйони гривень, у Носівському районі – майже три мільйони, у Варвинському та Срібнянському – понад 700 тисяч гривень.

Як розповів Олександр Кодола, серед найбільших проектів, які будуть реалізовані у 2018 році, реконструкція плавального басейну у НВК «Престиж» (гімназія №16) м. Ніжина, на що виділено 2, 7 мільйони гривень. Понад 1 мільйон гривень буде направлено на облаштування сучасної зони відпочинку із встановленням архітектурно-паркової композиції з сонячними панелями та ліхтарями «сонячне дерево» та великим сучасним дитячим майданчиком у «Театральному» сквері Ніжина. Також схожу архітектурно-паркову композицію та великий дитячий майданчик буде встановлено і на вул. Центральній у Носівці. Крім того у Носівці також буде встановлене велике дитяче ігрове містечко вартістю 900 тисяч гривень на вул. Кобизькій шлях.

Багато цікавого чекає на спортсменів. Наприклад, у Ніжині на вул. Комсонавтів запрановано встановлення сучасного вуличного тренажерного комплексу, юні боксери отримають новий вуличний ринг з навісом, а  ДЮСШ Ніжина велосипеди на загальну суму 190 тисяч гривень.

Також цього року в Ніжині та Носівці з’являться перші інклюзивні майданчики. В окрузі продовжиться реалізація проектів із встановлення дитячих та спортивних майданчиків, закупівлі комп’ютерної техніки, оновлення інфраструктури населених пунктів, допомоги медичним закладам із проведення ремонтів тощо. Зокрема на прохання громад у Ніжинському, Варвинському та Срібнянському районах будуть встановлені сучасні капітальні металеві зупинкові комплекси.

Нагадаємо, що минулого року Олександр Кодола залучив в округ з фонду соціально-економічного розвитку 35 мільйонів гривень.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли