Днями в Носівці було встановлене сучасне ігрове містечко. Це – черговий крок народного депутата України Олександра Кодоли, зроблений для комфортного дозвілля наймолодших мешканців округу.

Таке ігрове містечко на вулиці Кобизький Шлях — це комфортна та безпечна платформа для веселого дозвілля та активного розвитку дітей. Перебуваючи тут, діти зможуть вчитися взаємодіяти з однолітками, знайомитися, спілкуватися та з максимальною користю проводити вільний час.

Програма по встановленню дитячих та спортивних майданчиків була започаткована Олександром Кодолою на початку його депутатської каденції ще 4 роки тому. З того часу цей масштабний проект впевнено набирає обертів та продовжує радувати мешканців Чернігівщини.

«Я буду продовжувати залучати кошти на розвиток свого виборчого округу та втілювати в життя актуальні для громади проекти. І встановлення дитячих та спортивних майданчиків є одним із таких важливих напрямків, адже якісне та корисне дозвілля дітей – запорука їх щасливого дитинства. Кожна посмішка дитини дає мені наснагу для подальшої роботи і є найкращим подарунком за докладені зусилля», — наголосив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли