Ніжин, ДТП, поїзд

У середу, 13 січня, на залізничному переїзді на виїзді з м. Ніжина (в районі цегельного завода) близько 19-ї години трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Свідком події став ніжинець Євген Коновальчук. Чоловік поділився деталями на своїй сторінці у соціальній мережі, повідомили на сайті mynizhyn.com.

«Невідомим мені чином фургон МАЗ, що належить Укрпошті, рухаючись зі сторони с. Мала Кошелівка, на самому переїзді вийшов за межі смуги зустрічного руху і скоїв наїзд на бетонні стовпчики, що встановлені обабіч дороги поблизу переїзду, а також на світлофор.

При цьому задня частина вантажівки знаходилася в габариті руху залізничного транспорту. Це спричинило зупинку і затримку електропоїзда, що прямував зі сторони Чернігова.

Завдяки небайдужим громадянам — водіям легковиків, що знаходилися в цей час поблизу переїзду, а також одному з них, що взяв на буксир своєї „Audi“ п'ятитонний поштовий фургон, МАЗ вдалося виштовхати і звільнити колію для руху залізничного транспорту».

Фото самої вантажівки та процесу евакуації транспортного засобу пан Євген не робив, бо ситуація потребувала оперативного вирішення та фізичної участі усіх учасників.

Ніжин, ДТП, поїзд