Цілу ніч тривали пошуки 2,5 річного малюка Микити, який 10 вересня, залишавшись досить тривалий час без нагляду батьків, помандрував з дому.

Отримавши жахливу інформацію про зникнення дитини в Носівці до пошуків відразу підключились місцеві громадські активісти , а саме ГФ «Захисник» у складі родини Зезюлькіних та Шелестюк, Сергія Колесника; ГО «Сила матері» під керівництвом Ірини та Ігора Даценко, громадські активісти Сергій Шелестюк та Олег і Віталіна Шкарупа ; представник команди Олександра Кодоли — Тетяна Зезюлькіна до пошуків підключила активістів з Ніжина, які не змогли залишитися осторонь і «Ніжинська мобільна самооборона» у складі Дмитра Стратілата, Прощенка Станіслава, Пахілька Андрія, Смоляра Сергія, Зайнчковського Мирослава, Обідейко Олега, Шевченка Олександра, Пархоменка Вадима прибули до Носівки і підключилися до пошуків близько 23 години з раціями та тепловізором.

Після ночі пошуків дитину знайшли о 4 годині ранку на території місцевої птахофабрики. Хлопчик спав під сіткою, був дуже переохолоджений. Дитину терміново відправили до рук медичних працівників.

За офіційними даними, у пошукових робіт зниклого хлопчика взяли участь 72 чоловіка, 15 одиниць техніки та службовий собака.

Коли о 20.40 зателефонували з поліції з проханням знайти хлопчика Микитку, якому 2,5 роки-всередині все аж перевернулось: на вулиці от-от настане ніч, холод, щойно закінчився дощ. О 21.00 в Носівському відділі поліції була я, мій чоловік, дочка Наталія з чоловіком Сергієм та кумом Колесником Сергієм, Ірина Даценко(голова ГО «Сила матері») та Ігор Даценко. Зразу про цю подію поставили до відома активіста нашої громади Олега Шкарупу, який на протязі 20 хвилин приєднався до пошуків дитини зі своєю дружиною Віталіною та Сергієм Шелестюком. Біля 23 години прибули хлопці з Ніжина під керівництвом Дмитра Стратілата( 6 чоловік, у яких були рації та тепловізор). Пошуки були складними-посадка, кукурудзяне поле, птахофабрика. О 4 ранку дитину знайшли на території птахофабрики-спав під сіткою, був дуже переохолоджений. Про подальші події-відповідальність за життя та здоров"я дитини прийомних батьків, халатність сторожів птахофабрики- все потім. А зараз- ДЯКУЮ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!!! Чужої біди не буває!!!!!!

 

Зі сторінки Facebook Татьяна Зезюлькина