Приємними та необхідними подарунками для Ніжинського міського Будинку дітей та юнацтва запам'ятався черговий робочий візит народного депутата України Олександра Кодоли до Ніжина. Відомо, що діяльність Олександра Михайловича завжди характеризується щирим піклуванням про юних ніжинців, серед важливих пріоритетів діяльності депутата є всебічна підтримка освітніх закладів та розвитку дитячої творчості.

Завдяки допомозі та підтримці народного депутата України О. М. Кодоли Ніжинський БДЮ отримав звукопідсилюючу апаратуру вартістю 70 тисяч гривень, кошти на її придбання були виділені з депутатського фонду соціально-економічного розвитку.

Олександр Михайлович завітав на урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та виставку дитячої творчості з нагоди Міжнародного дня художника, які відбувалися у стінах НБДЮ. Для війсковослужбовців, ветеранів АТО та своїх батьків вихованці НБДЮ влаштували вітальну програму «Свято мужності та героїзму» пронизану палкими патріотичними почуттями, які юні артисти передавали у віршах, таночках, піснях.

Приєднався до привітань і Олександр Кодола: «Надзвичайно приємно, що маю нагоду одночасно вітати і наших захисників з їх святом і наших прекрасних безмежно талановитих вихованців НБДЮ з їх сьогоднішнім надбанням – акустичною системою, яка так необхідна тут, де працюють з юними талантами». В якості звуковідтворення нової апаратури під час концерту переконався і сам народний депутат і всі глядачі. Серед гостей в залі були заступник міського голови Григорій Олійник, депутат Ніжинської міської ради Андрій Гомоляко, помічник депутата Верховної Ради О. М. Кодоли Тамара Стратілат.

Дякуємо Олександру Михайловичу за підтримку та вагомий внесок у розвиток нашого закладу та юних ніжинських талантів!

На згадку про цю зустріч юні митці подарували почесному гостю власноруч виготовленого з вовни песика — символ наступного 2018 року. Сподіваємось, що цей невеличкий, але дійсно теплий подарунок, додав Олександру Михайловичу позитивних емоцій та стане справжнім талісманом в усіх його добрих справах у майбутньому!