Nos1_1-407x242Міжвідомча комісія при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України включила будівництво школи №5 у Носівці до Переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році. Сталося це за наполягання народного депутата України Олександра Кодоли, який представляє Носівщину у парламенті.

«Днями відбулось засідання міжвідомчої комісії при Мінрегіонбуді, яка й прийняла це важливе для Носівки рішення. Як відомо, кілька місяців тому Кабінет міністрів України виключив з Переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, проект добудови школи вартістю понад 5 мільйонів гривень,  поданий Чернігівською облдержадміністрацією. Причина – питання щодо правильності визначення категорії складності, хоча кошторисна частина проекту отримала позитивний висновок експертизи. Тому моїй команді спільно з Чернігівською ОДА  довелось докласти чимало зусиль, щоб проект був прийнятий до розгляду, і рішення про фінансування будівництва школи зрештою було прийнято», — розповів депутат.

З цим питанням Олександр Кодола неодноразово звертався до Віце-прем‘єр міністра України Геннадія Зубка, і, зокрема, звертав увагу на те, що школа будується з 1991 року, в неї вже вкладено мільйони гривень, сам об’єкт має високій ступінь готовності, а тим часом у районному центрі учні навчаються у переповнених класах.

«Нова школа у Носівці вкрай необхідна. В місті —  дефіцит учнівських місць. А замість цього ми маємо довгобуд, який треба зберігати і охороняти. Думаю, що тепер ми нарешті закінчимо будівництво і отримаємо півтисячі місць для школярів. Тепер наше завдання проконтролювати надходження цих коштів і їх максимально ефективне  використання. Кожна копійка з державного бюджету повинна працювати на користь наших громадян», — наголосив Олександр Кодола.