Вже неодноразово підкреслювалося, що Ніжинський міський голова Олександр Кодола та його команда приділяють багато уваги розвитку медицини у місті. Це стосується як придбання обладнання для медустанов, так і зовнішнього вигляду будівель, в яких вони розміщені. Кожний медзаклад повинен виглядати достойно – саме такого принципу дотримується місцева влада Ніжина і рухається у цьому напрямку.

Сьогодні, 29 листопада, у ході щотижневої оперативної наради головуючий засідання, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко звернувся до керівника КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксани Калініченко: «Особисто побував у вашій медустанові. Побачив, що вона потребує ремонту».

Йдеться про будівлю по вул. Успенській, 2 у Ніжині.

«Але буде дуже важко зробити навіть проектно-кошторисну документацію, адже будівля належить до архітектурних пам’яток», — зазначила О. Калініченко.

«Так, ця будівля має історичне значення. Зрозуміло, що реконструювати її буде важко, але ж це потрібно зробити. Це первинна медицина. І потрібно приділяти увагу не тільки медичному забезпеченню закладу, але й самій будівлі», — підкреслив перший заступник міського голови.

Заступник міського голови Ірина Грозенко підтримала пропозицію Ф. Вовченка.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет