Сьогодні, 31 січня, у ході щотижневої оперативної наради Ніжинський міський голова Олександр Кодола поділився напрацюваннями місцевою владою щодо облаштування зон відпочинку. Зокрема, йшлося про будівлі на реконструйованій вулиці Гоголя.

Так, не зовсім пристойний вигляд має будівля з надписом «Подарунки» біля управління соцзахисту. Є пропозиція намалювати на стіні мурал із старовинним Ніжином. Щоб вже навесні, коли будівельники продовжать реконструкцію вулиці, розпочалася і дана робота.

Міський голова надав доручення управлінню культури і туризму, сектору інвестицій, секретарю міської ради Юрію Хоменку опрацювати дане питання, з'ясувати, чи є у Ніжині спеціалісти, які могли б намалювати такий мурал, або звернутися до інших міст. Можливо, навіть оголосити конкурс – щоб до справи долучилися пересічні ніжинці.

«Це цікава пропозиція. Потрібно втілити її у життя», — зауважив Олександр Михайлович.

Також – у рамках соціальних угод із сільгосппідприємствами — планується ремонт приміщень і фасадів інших будівель на вул. Гоголя. Йдеться і про одне з приміщень Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, а саме — Музей рідкісної книги і про школу №7.

«В рамках соціальної угоди з ТОВ «Український аграрний союз» буде оновлено фасад Музею. Важливим кроком буде і робота над сьомою школою, адже тут потрібно оновити і фасад, і покрівлю, і не тільки», — підкреслив міський голова О. Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора