Нахабству ніжинських крадіїв немає меж! Черговий неприємний сюрприз чекав вчора, 3 січня, на комунальників: на зупинковому комплексі на вул. Незалежності, навпроти магазину «Оазис», викрали бокове скло. Знов пошкоджене майно громади.

Зі слів заступника начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Андрія Гомоляки, нову автобусну зупинку встановлено та облаштовано посадкову платформу біля неї лише кілька тижнів тому — 3 грудня. Як повідомляло тоді Управління житлово-комунального господарства та будівництва, зупинковий комплекс було придбано у вересні 2021 року за допомогою електронної системи закупівель у підприємства з м. Харків. Раніше на цьому місці подібного комплексу не було.

На запитання журналіста «УН», на які цілі можна пристосувати викрадене скло, А. Гомоляко пояснив: «Наприклад, для виготовлення журнального столику. Зараз це модно».

Робота зроблена ювелірно, крадії зняли скло обережно. Судячи з усього, працювали чоловіки.  Скоріше за все, була задіяна автівка, адже без неї далеко велике скло не донесеш.

Управління житлово-комунального господарства та будівництва з приводу крадіжки вже звернулося із заявою до правоохоронних органів.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ» (зупинка під час встановлення і зараз)