Блогер Юрій Ларченко, який веде канал на Ютубі під назвою «Дорожній контроль України» завітав до Ніжина та перевірив роботу патрульних. За словами пана Юрія, він прибув до міста через прохання певних осіб (імена не вказував), які також оплатили йому дорогу з Києва.

Він отримав дані про те, що нібито ніжинські патрульні увійшли в злочинну змову із таможнею, та буквально відловлюють у місті автомобілі з іноземною реєстрацією. Їх дії описані так: патрульні перевіряють документи реєстрації автомобіля і в разі, якщо його в Україну ввозив іноземець, а на поточний момент за кермом українець — у водія забирають права, а також змушують відправлятися на таможню, де він повинен сплатити штраф у сумі 300 відсотків від суми розтаможні, а саму автівку конвіскують.

Приїхавши до міста ці дані блогеру підтвердити чи спростувати не вдалось. За словам Юрія Ларченка, на день «рейду» у місті йому не вдалось зустріти ні одного патруля, а тому довелось іти на хитрість. Він помітив, що прямо в центрі міста водії порушили правила паркування — залишили автомобілі під знаком, який це забороняє. У цей момент комунальні працівники наряджали новорічну ялинку, а припарковані автівки заважали якісно здійснювати цю роботу. Тому він і намагався викликати патруль.

Однак, побачити якісну роботу ніжинського патрулю так і не вдалось: більше години довелось робити спроби викликати автівку, а коли патруль прибув на площу — зробив коло та поїхав в іншому напрямку. На гарячій лінії пояснили, що патрульний вирушив оформлювати ДТП, про яке в обласному відділку нічого не знають.

Поспілкуватися з начальником Ніжинського районного відділку поліції також не вдалось, так як він відмовився говорити через свою зайнятість.

Блогер пообіцяв, що ще приїде до міста та продовжить свій рейд, однак для цього йому необхідні дані про корупційні дії патрульних, інформація про власні автомобілі і тому подібне. Таку інформацію він попросив надати самими жителями міста.

Під приціл камер потрапив і патрульний з Вертіївки, який оштрафував блогера. Юрій впевнений, що не порушував правила дорожнього руху, а тому попросив глядачів прокоментувати побачене.

Залишається чекати коментарів патрульної поліції Ніжина, аби об'єктивно оцінити побачене.