OvHBdE-gT8IУ 2016 році триває вже 5 етап всеукраїнської акції «7 чудес України». З 1 червня члени оргкомітету оголосили фіналістів акції, за яких ви можете проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.

Якщи Ви справжній патріот свого міста і хочете принести йому перемогу — заохочуйте своїх друзів та голосуйте за Ніжин на сайті:http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/
Хочете дізнатися більше про історію, пам’ятки та відомих особистостей свого міста? Тоді Вам сюди: http://7chudes.in.ua/nominaciyi/nizhyn-chernihivska-obl/
Важливий голос кожного ніжинця чи туриста, який тут побував! Давайте доведемо, що наше місто — найкраще! Не відкладайте на завтра, а заходьте й голосуйте прямо зараз!
Якщо Ніжин увійде до числа фіналістів акції, то протягом наступного року Оргкомінет обіцяє випустити фільм про наше місто, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Вперед: http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/

nikolaevskij_sobor_5_6-1-750x290